ATIŞ GRUP |

Perakende Sektörü

Evinn Design Center,

Atış Şirketler Grubu bünyesinde 2021 yılı itibariyle hayata geçen Evinn Design Center markası; Dekorasyon, aksesuar ve mobilya gibi yaşam alanlarını güzelleştirecek ürünleri müşterileriyle buluşturuyor.

Mağazacılık deneyimini başka bir boyuta taşıyan marka tüketicilere tasarımcılarla bir arada olma ve ürünleri anında deneyimleme fırsatı sunuyor.

Evinn Design Center; ev ve ofis alanları için ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünleri, tasarımcıların fikirleriyle birlikte tek çatı altında bulunduğu yeni nesil mağazacılık deneyimini Bursa’dan başlayarak birçok farklı noktaya yeni yatırımlar yaparak daha geniş kitlelere ulaştıracak.

 

Atış Tüketim,

Beyaz eşya ve küçük ev aletleri noktasında sektöründeki en iyi markalardan aldığı Franchise bayiliklerle birçok noktada faaliyetlerine devam eden Atış Tüketim markası yakın zamanda uyku grupları noktasında da markalarının arasına Yataş Bedding markasını katmış durumdadır.

Marka gamını büyütme hedefinin yanında Bursa’dan başlayan mağazacılık deneyimini farklı illerde de yeni yatırımlarla genişletme hedefinde ilerleyecektir.

Grup Şirketlerimiz & Markalarımız

Grup şirket ve markalara sit detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.