ATIŞ GRUP | İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI DEĞERLERİMİZ

Atış Grup olarak, sorumluluklarımızın farkındayız. Sosyal, çevresel ve ekonomik açıdan sürdürülebilirlik hayatımızın ve işimizin öncelikli bir parçası.
Yaptığımız her işin daha büyük bir amaca hizmet etmesi ihtiyacıyla hareket eder, dokunduğumuz her noktada insan ve toplumsal yaşamı zenginleştirmek adına teknolojik ve vizyoner çözümler getiririz. Dünya mirasını, ülkemiz tarihini, kültürünü, sanatsal hazinelerini toplumla buluşturmanın bireyler için bir ayrıcalık değil, hak olduğunu düşünüyoruz. Bu gerçekle yaşıyor; kendimizi, toplumu, çevreyi ve temas ettiğimiz her noktayı iyileştiriyoruz.

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ VE ETİK KURALLAR

Atış Grup , sosyal, çevresel, ekonomik ve etik sorumluluklarını yerine getirerek müşterilerine ve topluma katkı sağlamayı amaçlar.Bu amaçla ulusal ve küresel çapta, müşterileri, hissedarları, çalışanları, tedarikçileri ve tüm paydaşları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Tüm paydaşların ve hissedarların ihtiyaçlarını ve beklentilerini de gözeterek sürdürülebilir şirketlere yatırım yapmayı ve sorumluluklarının farkında olarak büyümeyi kurumsal stratejisinin vazgeçilmez bir parçası kabul eder. Atış Grup Çalışma İlkeleri ve Etik Kuralların amacı, Atış Grup çalışanları ve tüm paydaşlara, görevlerini yerine getirirken verecekleri karar ve sergileyecekleri davranışlarda yol gösterici olmaktır. Atış Grubu’nun tüm çalışanları, “Çalışma İlkeleri” ve buna uygun olarak oluşturulan “Şirket Etik Davranış Kuralları”na uymakla yükümlüdürler. Tüm iş ortaklarımızdan, iş etiği kuralları ve bu kuralları destekleyen uygulama prensiplerine uymaları beklenir.

ATIŞ’TA İŞ FIRSATLARI

Atış Grubu’ndaki açık pozisyonlar için ilan ayrıntılarına bakabilir, kariyer.net hesabınızla giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz.

“Atış Grup şirketlerinin iş ilanları sadece www.kariyer.net adreslerinde yayınlanmaktadır. Bu mecralar dışındaki ilanlar asılsız olup, şirketimiz ve grubumuzla ilgisi bulunmamaktadır.”

Bize CV’lerinizi E-mail olarakta ulaştırabilirsiniz.

ik@atisgrup.com.tr

İŞE ALIM

Atış Grubu’nda tanımlanmış ortak işe alım süreci uygulanmaktadır.
Süreçteki en önemli kriterlerimiz pozisyonun gerektirdiği öğrenim durumu, teknik bilgi ve beceriler, tecrübe ve yetkinliklerdir.
Tüm işlerimizde ve ilişkilerimizde yol gösterici olan “Değerlerimizi” işe alım sürecinin de merkezinde tutmakta, rehber almakta ve ortak değerlerimize sahip olan, Grup kültürümüze uyum sağlayabilecek adayları tercih etmekteyiz.

Değerlerimiz

  • Adalet
  • İnsan Odaklılık (Müşteri–Çalışan)
  • İtibar
  • Gönülden Çalışmak
  • Yenilikçilik
  • Çeviklik
  • Sürdürülebilirlik (İş–Çevre)

Süreç boyunca adaylarımız ilgili portaller üzerinden telefon, e-posta aracılığı ile ilgili Şirket İnsan Kaynakları tarafından bilgilendirilmektedir.

Değerlendirme süreci sonrasında uygun bulunan adaylarımıza ilgili Atış Grup tarafından iş teklifi yapılabilir veya ilerde değerlendirmek üzere bilgilerini kayıt altında tutacağımıza ve takip edeceğimize dair bilgi verilebilir.