ATIŞ GRUP | TANITIM

Atış Grup olarak gayrimenkul sektörünün yenilikçi, dinamik, güçlü markası Atış Yapı’yı 2006 yılında kurarak, iyi planlanmış, yatırıma değer, hayata mutluluk katacak yaşam projeleriyle, sizinle var olmaya devam edecek bir markayı ülkemize kazandırdık.

16 yılda binlerce yuvayı sahipleriyle buluşturduk ve her projemizde yatırımcılarımıza; yaşam kalitesini, güveni ve yatırım değerini armağan ettik.

2021 yılıyla birlikte yeni projelere, yeni yatırımlara, yeni markalarıyla şirketler grubu yapısıyla yelken açtı.

Bir çok yenilikçi çözümünü, sektöre kazandırdığı yeni markaları ve yatırımlarıyla Atış Şirketler Grubu 2022 yılında gayrimenkul, alışveriş-perakende, entertainment, turizm, finans ve teknoloji sektörlerindeki yatırımlarını hayata geçirmeye devam ediyor.

AHMET ATIŞ 

TARİHÇE

Atış; 2006 yılında kuruldu. İlk yıllarında orta ve küçük ölçekli projeler geliştiren şirket, zaman içinde daha büyük ölçekli yaşam alanlarına imza attı. Vizyonunu; güven, yaşam, kalite, değer ve sürdürülebilirlik kriterleri üzerine kuran Atış, proje geliştirmede pek çok ilke imza attı.

Kullandığı teknoloji, profesyonel ve eğitimli insan kaynakları Atış’ı sektörün yükselen ve güven duyulan markası haline getirdi. 16 yılda 1,6 milyar dolara ulaşan yatırım değeriyle, Bursa’nın dört bir yanında 2 binden fazla yaşam alanı, yaklaşık 130 bin m² ticari alan üretti. Yaşama ve yaşanmaya değer projelerin öncüsü oldu.

TÜM SEKTÖRLERİN MERKEZİ, BURSA

Tarihi çok eskilere dayanan, birçok medeniyete ev sahipliği yapan, tarihe olan tanıklığı ve doğal güzellikleriyle Bursa… Marmara Denizi’nin güneyinde, Anadolu Yarımadası’nın kuzeybatısında ve Uludağ’ın eteklerinde…

Başta otomotiv ve tekstil olmak üzere, Türkiye ekonomisine katkısı ile sanayi kenti. Verimli toprakları ve uygun iklimi ile tarım kenti.

Damaklarda iz bırakan lezzetleri ile gastronomi kenti. Doğal kaplıcaları, içmeleri ve tesisleriyle sağlık kenti. Sahip olduğu tarihi eserleri ile tarih kenti. Yaşattığı kültürel ve doğal varlıkları ile turizm merkezi.

Marmara’nın merkezinde, İstanbul’un hemen yanı başında, önemli bir kavşak noktası.

ATIŞ’I GELECEĞE TAŞIYAN, GEÇMİŞLE BÜTÜNLEŞTİREN DEĞERLER

VİZYON
Yapı ve inşaat sektöründe öncü projelere imza atan, güven veren, insan yaşamına ve bulundukları lokasyonlara değer katan yaşam alanlarının yapı markası olarak tanınmak.

MİSYON
Her segmentte, hedef kitle ve lokasyonlara uyumlu, erişilebilir yaşam alanları tasarlayarak, gayrimenkul sektörüne değer oluşturmak, temel fayda esasında yatırımcılara yaşarken keyif alacakları, satarken prim elde edebilecekleri projeler oluşturmak. Marka değerine değer katacak artılarla en iyileri toplam bütünün içinde bir araya getirmek.

ANA DEĞERLERİMİZ
Atış’ın şirket felsefesi içinde bulunduğu toplum için geliştirdiği projelerde ekonomik, kültürel, sosyal, çevresel değerlerle maksimum faydayı oluşturmaktır. Bu çerçevede öncü olmak gayrimenkul geliştirmede vizyonumuzun farkını ortaya koymaktadır. Gayrimenkul geliştirmede bilgi ve insan kaynakları; Atış’ın sürekli gelişim ilkesinin vazgeçilmez katmanıdır. Bu yüzden sektörün en iyisi olmak için teknolojiye, bilgiye ve insan kaynaklarına sürekli yatırım yapıyoruz. Gelişimi ve değişimi kesintisiz bir yolculuk olarak görüyoruz. Kalite algısında markaların sinerjisine inanan Atış, bu sebeple geliştirdiği tüm projelerde gerek çözüm ortaklarında, gerekse tercih ettiği markalarda, sektörlerinin en iyileri ile çalışmaktır.