ATIŞ GRUP’UN BAKÜ’DEKİ OFİSİ HİZMETE AÇILDI

Atış Global hedefleri doğrultusunda, New York, Dubai, Kuveyt ve Umman ofislerine Bakü’yü de ekledi.

Düzenlenen açılışa Bakü Büyükelçisi Cahit Bağcı, Atış Global Yönetim Kurulu Başkanı Hüsamettin Atış, Yönetim Kurulu Üyesi Metin Atış ve çok sayıda seçkin davetli, iş insanı ve yatırımcı katıldı.

Gerçekleştirdiği başarılı projeleriyle adından söz ettiren Atış Grup, şimdi de kardeş ülke Azerbaycan’a dostluk köprüsü oluşturacak Bakü ofisi ile faaliyete başladı. Bakü ofisi, konut ve yatırım fonu ve sağlık turizmi ürünlerinin satışını yapacak ve bölgedeki mevcut müşterilerine destek verecek.
Atış Grup Yönetim Kurulu Üyesi Metin Atış, konuya ilişkin değerlendirmesinde, şunları söyledi: “İki ülke arasında var olan dostane ilişkileri birlikteliklerimiz ile bir adım daha ileriye taşıyacağını inandığımız ofisimizde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bakü tıpkı Türkiye’deki yürütülen süreçlerde olduğu gibi takip edilecek ve desteklenecek.”

“Sağlık Turizmine Katkı”

Türkiye’de sağlık hizmeti almak isteyen Azeri hastalara tüm yönleriyle etkin bir tanıtımın yapılacağı ofiste aynı zamanda hastanın Türkiye’ye geliş organizasyonundan tedavi sonrası gerekli tıbbi kontrollerin yapılması ve hasta memnuniyeti takibine kadar birçok alanda destek sağlanacak.