Atış Şirketler Grubu IHG Hotels & Resorts ile Bursa’daki yeni projemiz için imzalar atıldı.

Atış Şirketler Grubu olarak dünyanın önde gelen otel şirketlerinden biri olan IHG Hotels & Resorts’un sektörünün lider markası InterContinental Hotels & Resorts ile Bursa’daki yeni projemiz için imza attık.

2024 yılı içinde açılması planlanan InterContinental Bursa, şehrin en büyük oteli olmasının yanı sıra konaklama sektöründe Bursa’da farklı bir deneyim yaşatacak.

IHG Hotels & Resorts’un Avrupa’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Willemijn Geels, imza töreninde şunları söyledi: “Türkiye, IHG için önemli bir büyüme pazarı ve Bursa’daki ilk InterContinental projemizin başlayacak olması bizim için önemli bir kilometre taşı. Atış Şirketler Grubu ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz ve uzun ve verimli bir ortaklık için sabırsızlanıyoruz.

Bu imza, IHG’nin pazar lideri markalarımızı Avrupa çapında yeni ve davetkar destinasyonlara götürme konusundaki kararlılığını göstermektedir.”

 

Atış Şirketler Grubu CEO’su Ahmet Atış ise törende şu şekilde açıklama yaptı. “IHG Hotels & Resorts ile ortaklığımızı ve yeni InterContinental Bursa’nın startını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu lüks otel, Bursa’daki konaklama standartlarını şehirde daha önce görülmemiş bir seviyeye taşıyacak.”