Downtown ’da 19 Mayıs coşkusu: “Demet Akalın” konseri büyük ilgi gördü

Downtown katkılarıyla Bursa Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle, ilkokullar ve ortaokullar arasında ‘’Çocukların Dünyasında İş Sağlığı ve Güvenliği” temasıyla düzenlenen resim yarışması sonuçlandı. Yarışmaya Bursa’daki 10 ilkokul ve ortaokuldan toplam 350 öğrenci katıldı.

Yarışmaya ortaokul kategorisinden katılan Macide Gazioğlu Ortaokulu öğrencisi Almina Yavuz birinci, Halil İnalcık Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi Yusuf Emir Karakuş ikinci, Özel Devrim Kosova Merkez Ortaokulu öğrencisi Ömer Kadir Koçali ise üçüncü oldu.

İlkokul kategorisinde ise İnegöl Fenerbahçeliler Derneği İlkokulu’ndan Eda Torun birinci, İnegöl Mesudiye İlkokulu’ndan Elanur Karaca ikinci ve Nilüfer Altınşehir Koleji’nden Almina Ketboğa üçüncü oldu.

Tayyare Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül törenine Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Yıldız, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Emin Küçük ve etkinlik sponsoru Atış Yapı Genel

Downtown Yaşam ve Eğlence Merkezi tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Türk pop müziği sanatçısı Demet Akalın, sahne aldı.

Downtown Yaşam ve Eğlence Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere Bursalı müzikseverler konser saati öncesinde alanı doldurdu.

Akalın Bursalı sanatseverler için sevilen ve unutulmayan şarkılarından oluşan geniş bir repertuvara yer verdi.

Demet Akalın, “Türkan” ve “Kulüp” isimli şarkılarını müzikseverlerle birlikte coşkuyla seslendirdi.

Gecenin sonunda Akalın ve dansçıları Bursalı sanatseverler tarafından uzun süre alkışlandı.