Cıtyscape Global Sudi Arabistan Fuarı’na katıldık

10-13 Eylül tarihlerinde Cıtyscape Global Saudı 2023 Fuarı’na Atış Yapı standımızla katılım sağladık.

Suudi Arabistan’da düzenlenen Cityscape Fuarı’nda dünyanın dört bir yanından gayrimenkul geliştiricileri, yatırımcılar, finans kuruluşları ve profesyoneller ürünlerini sergilemek üzere bir araya geldi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki’nin standımızı ziyaret etmesinden onur duyduk. Atış Grup Yönetim Kurulu Başkanımız Hüsamettin Atış, Bakanımıza şirket faaliyetlerimiz hakkında bilgilendirmelerde bulunarak kendisine Bursa’ya özgü ipek tablo takdiminde bulundular.

Saudı Cityscape fuarına katılımda öncelikli amaçlarının Türkiye’nin potansiyelini ve Türk inşaat sektörünün gücünü yabancı yatırımcılara tanıtmak olduğunu belirten Atış Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüsamettin Atış; “Saudı Cityscape Fuarı bizim için büyük önem arz ediyor. Dünyanın en büyük gayrimenkul sektörü buluşması olarak anılan bu buluşma önemli yatırım fonlarını firmalarla bir araya getiriyor. Bu anlamda bizler de ülkemizin bu potansiyelini uluslararası arenada yabancı yatırımcılara tanıtmayı misyon olarak üstlendik. Ciddi bir hazırlığın ardından fuara 5 projemizin tanıtım materyallerini ve ekibimizi getirdik. Körfez bölgesinin yatırımcıları Türkiye’ye çok sıcak bakıyor. Yatırımcıların bu yaklaşımının iyi değerlendirilmesi gerekiyor. Bu bölgeden bugüne dek tüm projelerimize talep aldık” dedi.

Konut, ticari, endüstriyel ve turizm projelerinin sergilendiği fuar süresince, gayrimenkul sektöründeki son trendler ve gelişmeler hakkında bilgi vermek amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi. Fuar süresince standımıza ilgi gösteren tüm ziyaretçilere teşekkür ederiz.