AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi’ne katıldık

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) tarafından bu yıl 13. sü düzenlenen “AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi” 13 Aralık Salı günü İstanbul Swissotel’de gerçekleştirildi.

Zirvede, global ve ekonomik gelişmelerin ışığında geleceğe bakış, dijital dünya ve alışveriş ekonomisi, müşteri davranışlarının alışveriş ekonomisine etkisi, dijital dönemde pazarlama ve AVM’lerde yeni trendler gibi konular birbirinden değerli sektör profesyonelleri ve uzmanlar tarafından sunum ve söyleşiler ile izleyicilere aktarıldı.

Etkinliğe şirketimizi temsilen Atış Şirketler Grubu Yön. Kur. Üyesi Metin Atış, Downtown Yaşam ve Eğlence Merkezi Kiralama Direktörü Şaban Dönmez, Atış Şirketler Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Arıkan katılım sağladı.

Gün boyunca süren zirvede konuşmacılar; AVM sektöründe dönüşüm ve yeni finansman modelleri, AVM’de sürdürülebilirlik, AVM güvenliği, geleceğin pazarlama trendleri, iletişim konusunda doğru bildiğimiz yanlışlar, perakendenin 2023 yol haritası ve küresel sürdürülebilirlik trendleri konularında paylaşımlarda bulundular.